Websites for taksat e bashkise tirane

www.Tirana.gov.al . Tirana.gov - Bashkia e Tiran

www.Tirana.gov.al . Tirana.gov - Bashkia e Tiran

kryetari i bashkise tiran e : tirana.gov.al/ 24,300: 1: 27.08.2012: bashkia tirane taksat ven dore: tirana.gov.al/ 34,200: 1: 17.11.2011: bashkia tirane plani rreg ullues:

Balkanweb | Kreu i PS, Edi Rama takon tregtarët e njësisë 7

Balkanweb | Kreu i PS, Edi Rama takon tregtarët e njësisë 7

TIRANË - Gjendja e rrënuar e biznesit të vogël rënia e fuqisë blerëse rritja e taksave por Ketu flitet per taksen e biznesit te vogel dhe jo taksat e bashkise .

Nis Panairi i Librit, Basha: Do hiqen taksat e librarëve | Gazeta

Nis Panairi i Librit, Basha: Do hiqen taksat e librarëve | Gazeta

Home » Kulture » Nis Panairi i Librit, Basha: Do hiqen taksat e librarëve Nis Panairi i Librit, kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha

REPUBLIKA SHQIPERISE KESHILLI BASHKIAK BASHKIA DURRES

REPUBLIKA SHQIPERISE KESHILLI BASHKIAK BASHKIA DURRES

TAKSAT VENDORE . Llojet, pranë Bashkisë Durrës. Kategoritë e bazës dhe nivelet e taksës vendore mbi biznesin e vogël paraqiten ne aneksin Nr.1 . 1.2.

www.gjykataeapelittirane.al

www.gjykataeapelittirane.al

GJYKATA E APELIT. TIRANË . Nr. 2016 i Regj. datë 19.04.2011 i Bashkisë Fush-Krujë për taksat vendore si dhe vendimi i Këshillit Bashkiak nr.4

-BASHA: ZHVILLIMI EKONOMIK DHE PUNESIMI, NE QENDER

-BASHA: ZHVILLIMI EKONOMIK DHE PUNESIMI, NE QENDER

Kryetari i Bashkise se Tiranes Lulzim Basha priti sot perjashtimin per 4 vite nga taksat lokale te gjithe ndermarrjeve te vogla e te mesme qe punesojne me

Kreu - Kreu

Kreu - Kreu

DRT TIRANE ; DRT NJTM; DRT DURRES; DRT KORÇE; DRT FIER; DRT ELBASAN; DRT BERAT; DRT SHKODER; E -SIG 027/a në çdo rast: për punëmarrësit e punësuar

Bashkia mund te beje shumeçka per zhvillimin ekonomik dhe

Bashkia mund te beje shumeçka per zhvillimin ekonomik dhe

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha ka deklaruar apo para 5 vitesh nuk mund të ulte taksat deri në 30%, është një e pavërtetë e madhe

Bashkia Tirane | Faqet Zyrtare

Bashkia Tirane | Faqet Zyrtare

Për një Tiranë të bashkëjetesës qytetare, për një Tiranë të shanseve të barabarta, për individin e çfarëdo bindjeje politike e përkatësie krahinore

Basha: Do të ndërtojmë Bibliotekë Kombëtare në bulevardin e

Basha: Do të ndërtojmë Bibliotekë Kombëtare në bulevardin e

Basha: Do të ndërtojmë Bibliotekë Kombëtare në bulevardin e ri, do të heqim taksat lokale për librashitësit : Tweet. Kryetari i Bashkisë së Tiranës

Harta elektronike e Tiranës - Top Channel

Harta elektronike e Tiranës - Top Channel

Vetëm një ditë para se Bashkia e Tiranës të zhvillojë

Tirana - Bashkia e Tiranës - Bashkia e Tiranës

Tirana - Bashkia e Tiranës - Bashkia e Tiranës

Mirësevini në faqen zyrtare të Bashkisë së Tiranës . Kjo faqe është në ndërtim. TË JETOSH NË TIRANË . Mbrojtja e Konsumatorëve. Detyrat; Bëni Kujdes

Ja taksat e reja per makinat - Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture

Ja taksat e reja per makinat - Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture

Ja taksat e reja për makinat. ARTIKUJ Lavdia dhe fundi i tyreHistoria e djemve te forte te Tiranes ; Projektbuxheti i bashkise per 2013-en » “Në total, shuma e investuar

Të pastrehët, Bashkia ndan 409 kredi të buta | Tirana Observer

Të pastrehët, Bashkia ndan 409 kredi të buta | Tirana Observer

Sabaudin Gabrani” Bashkisë Tiranë si dhe ndryshimin e destinacionit të këtij objekti në qendër sociale Bashkia po vepron arbitrarisht duke rritur taksat .

Taksat ne Shqiperi - Faqja 5

Taksat ne Shqiperi - Faqja 5

Këto janë bërë të ditur gjatë seminarit të zhvilluar dje në mjediset e “Hotel International” në Tiranë .

Zgjedhjet Vendore në Shqipëri; Debat Elektoral: Tirana - 2003-10-08

Zgjedhjet Vendore në Shqipëri; Debat Elektoral: Tirana - 2003-10-08

Intervistë me kandidatin për kryetar të Bashkisë së Tiranës , Spartak Ngjela

Bashkia e Tiranës heq taksën e leshit | Peshku pa ujë

Bashkia e Tiranës heq taksën e leshit | Peshku pa ujë

qe te mos beheni gazi i botes me keto 60 taksat , Bashkia e Tiranës ndërtoi ditët e fundit Jo me 20% ryshfet per kryetarin e bashkise .Per cdo subjekt qe

Projekti "Lumi i Tiranës " | "Tirana River" Project - SkyscraperCity

Projekti "Lumi i Tiranës " | "Tirana River" Project - SkyscraperCity

Lulzim Basha foli dje për projektin e Lumit të Tiranës : Korridor rekreativ për qytetarët. Taksat e bashkise per qytetaret jane te larta.

Taksat e mia

Taksat e mia

Taksat , e miratuara që në që vërtetojnë se shuma e detyrimit për taksën e vlerësuar nuk është e saktë. Pranë Bashkisë së Tiranës është ngritur

Bashkia Taksat

Bashkia Taksat

Miratimi u bë me propozim të Kryetarit të Bashkisë së Tiranës , Sistemi i taksave dhe tarifave vendore në qytetin e Tiranës është si vijon: Taksat dhe

Tirana.gov.al Site Info - Alexa - The Web Information Company

Tirana.gov.al Site Info - Alexa - The Web Information Company

taksat e bashkise tirane : 2.12%: 6: bashkia: 1.93%: 7: plani ri tiranes : 1.39%: 8: njesia bashkiake nr 6: 1.39%: 9: policia bashkiake tirane telefon: 1.32%: 10: keshilli bashkiak i tiranes :

Këshilli Bashkiak i Tiranës , përfaqësuesit e PS bojkotojnë

Këshilli Bashkiak i Tiranës , përfaqësuesit e PS bojkotojnë

Nga ana e tij, kryetari i Bashkisë së Tiranës , është edhe interpelanca e kryebashkiakut Lulzim Basha në lidhje me taksat , e kërkuar nga këshilltarët e